eat well

צום מיצים פיזי ורוחני בן 8 ימים

צום מיצים פיזי ורוחני בן 8 ימים

מסע בן שמונה ימים של ניקוי רעלים מגופך ונפשך

בהנחיית ד״ר גבריאל קאזנס ושנטי גולד-קאזנס ממרכז עץ החיים באריזונה ארה״ב. מנחים בינלאומיים לסדנאות ברחבי העולם.

20-28 למרץ2017

קיבוץ ארץ צאלים, קיבוץ צאלים

להרשמה ולפרטים נוספים - לחצו כאן עכשיו

צום מאז ומתמיד, כמעט בכל המסורות הרוחניות, נחשב כאמצעי לטיהור הגוף והנפש.

תוכנית צום המיצים הרוחני של עץ-החיים גן-עדן ישראל יוצרת מרחב לניקוי וריפוי בכל הרמות. תוכנית זו מאפשרת חוויה עמוקה באמת שמשיבה את נעורי הגוף ומספקת תמיכה להתחדשות רוחנית עמוקה ומסייעת להתחיל להתחבר ולהעמיק את הקשר שלנו עם הנשמה.

צום עץ-החיים גן-עדן ישראל הינו צום עם מיצים ירוקים, המפוקח רפואית ומשלב בתוכו פעילויות וטיפולים לניקוי רעלים וזאת על-מנת לתמוך בגוף, במיינד וברוח. הסדנא שלנו בת ה-8 ימים כוללת 7 ימים של צום מיצים המורכבים מ 100% ירקות ופירות אורגניים, בכבישה קרה, חיים (raw, לא מבושלים), וזאת על-מנת לתמוך בתהליך בנייה של הרגלים חדשים המבוססים על מזונות חיים (מעולם הצומח בלבד, רואופוד) לאחר היציאה מהצום. ד"ר גבריאל קאזנס פועל לדייק את המתכון שלו להכנת המיצים במשך 33 שנים, ויצר מתכונת ייחודית לצום רוחני המספק את כל המרכיבים התזונתיים החיוניים והחשובים על-מנת לתמוך ולהאיץ את תהליך ניקוי הרעלים. כל הירקות עוברים השריה ושטיפה יסודית, וזאת כדי לוודא שהם לחלוטין נקיים מחרקים ועומדים בכל כללי הכשרות.

פעילויות יומיומיות כגון מדיטציה רוחנית ממוקדת, תרגול יוגה בשיטת טרי-יוגה ®, שיחות על יחסים מקודשים ושיחות רוחניות מציעים לכם הזדמנות להעשיר את המסע שלכם ולכלול רמות עמוקות יותר של רגיעה, גילוי עצמי והתרחבות של התודעה.

הסדנה ממוקמת במלון ארץ צאלים, נווה-מדבר בין ההרים הציוריים של דרום הארץ, הצום של עץ-החיים גן-עדן ישראל מאפשר עבורכם סביבה אידאלית לצום ולהתחבר לנשמה. שמיים פתוחים ועשירים בכוכבים, הקירבה לטבע ושקט בשפע מעוררים השראה למסע מעמיק של ריפוי והתחדשות.

הצטרפו אלינו ל-8 ימים מרוממים רוחנית בקיבוץ צאלים בנגב הפסטורלי

עם ד"ר גבריאל קאזנס MD ,MDH –
"הגורו של הצומות והמומחה לניקוי רעלים" כפי שכונה בעיתון הניו-יורק טיימס.

ד"ר קאזנס, יוגי בעל הכרה ומורה רוחני, ינחה את הצום יחד עם אשתו שאנטי קאזנס MA. אלו מובילים בישראל צומות כבר 12 שנים, ויתנו בסדנה זו דגש על מערכות יחסים מקודשות כנתיב לשיחרור רוחני.

"כחלק מהתפתחות האהבה ביחסים מקודשים, אנו מפתחים אינטימיות בה האהבה היא התפישה שמאפשרת לך לראות את היופי הפנימי שבאחר. לאהוב מישהו משמעו לראות את האותנטיות שלו חשופה ועירומה לגמרי. האהבה אינה מעוורת; היא הדבר היחיד שמאפשר לנו לראות את האחר בדיוק המרוחק ביותר." – ד"ר גבריאל קאזנס.

ריטריט מסוג זה בנוי לחדש את מעייניכם הגופניים, הריגשיים, המנטליים והרוחניים במיגוון של פעילויות: מדיטציה שמלווה בחניכה רוחנית,הרצאות מלאות בתובנות, מיצי פירות וירקות 100% אורגניים, תרגול יוגה בשיטת קאלי-ריי טרי-יוגה ®, לימוד רוחני וטבילה באנרגיה של נווה המדבר שבנגב. חוויה זו מתוכננת לעורר בתוכך חיבור עמוק ביותר לתודעה שלך ולנשמה.

 

 

 


תאריך 20/03/2017
מיקום בקיבוץ ארץ צאלים, קיבוץ צאלים
מארגן האירוע ד״ר גבריאל קאזנס ושנטי גולד-קאזנס ממרכז עץ החיים באריזונה
הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים