eat well


הרשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו בדואר אלקטרוני מהדורה עשירה במידע חם ובטיפים אודות תזונה בריאה

*email:
*
 

לעולם לא נשתמש בכתובת הדואר האלקטרוני שלכם חוץ מאשר לצורך משלוח הניוזלטר שלנו!


 

בדרך התזונה: ניקוי רעלים

Bookmark and Share
כבר שנים שהרב אשרוב מלמד לא רק שיעורי קבלה אלא גם את דרך הריפוי הטבעי של שלטון. סדנאות הניקוי בהנחייתו ומטעם מכללת אילמה ליד צפת הן דרך ללמוד על ריפוי, תזונה ואיזון פנימי ברוח אחרת
מכללת אילמה. אווירה צפתית
מכללת אילמה. אווירה צפתית

בדרך התזונה

איך קורה שאנשים היום בגיל 30 מרגישים כמו בני 70? מה הקשר האמיתי בין התזונה שלי לבריאות שלי, האם אפשר להיפטר מסכרת? לחץ דם? ועוד מחלות שהרפואה הקונבנציונאלית מגדירה אותן כחשוכות מרפא?

מקצוע הרפואה עדיין לא מכיר את הסיבה למרבית המחלות. שיטת הריפוי הטבעי טוענת שאין החלמה ללא הסרת הסיבה למחלה. הרפואה המערבית לרוב מטפלת בסימפטומים אך לא במחולל המחלה עצמו והריפוי אם מושג – הוא חלקי או סימפטומטי.

למשל, סכרת מחלה מסוכנת מאוד היכולה להביא לידי קטיעת איברים ואפילו למוות. מה הסיבה לסכרת? יש בעולם כיום מעל 250 מליון סכרתיים. הרמב"ם בזמנו במשך, 11 שנות תיעוד רפואי ואלפי חולים, תיעד כ-11 סכרתיים בלבד.

הרמב"ם – גדול המרפאים הטבעיים אמר בזמנו: "כל המנהיג עצמו בדרכים אלו אני ערב לו שיזקין הרבה ולא ימות מחולי" - אין זה דבר של מה בכך הבטחה כזו מהרמב"ם.

ובמה דברים אמורים? פשוט מאוד: לנהוג לפי חוקי הטבע. הפסוק הראשון בתורה הוא "בראשית ברא אלוקים...". כלומר העולם נברא בבריאות – בריאות הינו המצב הטבעי של כל הברואים, המחלה אינה מקרה רע המחלה הינה חלק מתהליך הבריאות התקין המחלה אותיות החלמה.

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב כתבות "Eatwell" ישירות לפייסבוק שלכם

תנאי החיים כמעט בלתי אפשרים לקיום: יש הבדל אדיר בין אוכל למזון, האוויר מסוכן, הרגלי החיים שלנו לא נכונים. המפתח הוא שינוי הרגלי החיים שלנו ולמידת עקרונות פשוטים בדרך הטבע.

מהי שיטת הריפוי הטבעי

הריפוי הטבעי נלמד במערב באירופה ובארה"ב בשלוש המאות האחרונות ע" לינדלר, שלטון, טילדן ועוד. בארץ הוא נלמד ע"י יצחק בן אורי ז"ל שהכשיר מספר מטפלים העוסקים בשיטת ההגיינה  טבעית, בינהם הרב יובל הכהן אשרוב ראש מכללת אילמה לרפואה משלימה ברוח היהדות, המכשירה יועצים לבריאות טבעית במסלול לימודי של שנתיים.


הכל אחד

אחת מהנחות היסוד של ההגיינה הטבעית היא שהגוף הוא מכלול אחד, כך שאם איבר אחד פגוע מיד יסבלו כל האחרים. לדוגמא כאשר הריאות חלשות הכליות תהיינה הבאות בתור להינזק וכן הלאה. בגוף יש חוק וסדר עילאיים – כלומר הטבע לא טועה גם כאשר הדבר נראה "כקטסטרופה אירגונית" של הגוף כמו מחלות אוטואימוניות בהן הגוף "תוקף את עצמו", הגוף לא טועה. הסיבה היא הפרה של חוקי החיים ועל כן מופיעה מחלה.


הרב אשרוב. דוגל בטבעונות

לכן, אם חוזרים לפעול על פי חוקי הטבע ועוברים לתזונה נכונה המבוססת על עקרונות צירופי מזון בהתאם למבנה וליכולת של מערכת העיכול האישית שלנו ונותנים לגוף מנוחה מספקת – יופיע ריפוי.

אנחנו מזמינים אתכם להתחבר לגילוי של הבריאות הטבעית וחוקי החיים הפועלים ומניעים אותנו כחלק משליחות נפלאה שמכללת אילמה לקחה לעצמה – להפיץ את בשורת הרפואה הטבעית בעולם – היו אמיצים לשנות את מה שביכולתכם. ובחרת בחיים!

כאן תוכלו לצפות בשיעור מאת הרב יובל אשרוב: הגיינה טבעית - המהפכה הבריאה

 
סדנת ניקוי רעלים של מכללת אילמה

בתאריכים 2-6/9 תתקיים סדנת "דרך התזונה": סדנת ניקוי רעלים של מכללת אילמה בשיטת הבריאות הטבעית. חמישה ימים בשקט ובטבע בהם נלמד את עקרונות התזונה הטבעית ממיטב מרצי מכללת אילמה ובראשם הרב יובל הכהן אשרוב. התכנית מלווה גם בתכנית העצמה אישית לחיזוק השינוי והטמעתו בחיי היומיום.

חמישה ימים של שקט ותזונה מושלמת המבוססת על פירות, ירקות ומיצים בשילוב המדויק מבחינה תזונתית, תרגול יוגה בבוקר ואוירה גלילית קסומה באורחן קיבוץ ענבר.

פרטים נוספים על הסדנה באתר של מכללת אילמה

* הכתוב מעלה הנו תמלול של שיעור בנושא ריפוי טבעי מאת הרב אשרוב

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
דרונט בניית אתרים