כנס התזונה והבריאות הגדול בישראל מגיע למודיעין- מכבים -רעות

29.03.2019


יום שישי 08:30 - 14:30

|

אולם עינן, קניון עזריאלי מודיעין

הרצאות בנושא תזונה בריאה

במקום יהיו דוכני מזון ומוצרי בריאות

האירוע במסגרת קידום בריאות בעיר

תכנית האירוע

08:30 - 09:00
התכנסות - דוכני בריאות
09:00 - 10:30
כיצד לשפר את ספיגת הויטמינים והמינרלים מהמזון שאנחנו אוכלים? מהרמב"ם ועד ממצאי המדע
ד"ר גיל יוסף שחר (M.D) ראש המרכז לרפואת הרמב"ם
היום כולם כבר יודעים שמה שחשוב זה לא רק מה אנחנו אוכלים, אלא כמה אנחנו סופגים ממה שאנחנו אוכלים. אנשים רבים מתהלכים עם חסרים תזונתיים, לא כי הם לא אוכלים את המזונות הנכונים, אלא כי הם לא סופגים את מה שלמזון יש להציע. כיצד ניתן לשפר את ספיגת המינרלים והויטמינים מהמזון בקלות רבה? בהרצאה יינתנו עצות פרקטיות יומיומיות לתזונה בריאה למשפחה, ניתנות למימוש בכל מטבח, על מנת לשפר את ספיגת הויטמינים והמינרלים. בהרצאה נלמד על המכשולים שאפשר לעקוף, על התכנון הנכון של שינוי תזונתי ועל הדרכים הפרקטיות לשינוי תזונתי מוצלח בבית. יישום העצות שתקבלו בהרצאה, ישפר משמעותית את בריאותכם, יאיץ תהליכי ריפוי, יגדיל את הערנות והריכוז, ישפר את מראה העור, יאזן את המשקל ויקטין את הסיכון לעשרות מחלות קשות. ההרצאה כוללת את עצות הרמב"ם לצד ממצאי המדע העדכניים ביותר.
10:30 - 11:00
הפסקה - דוכני בריאות
11:00 - 12:30
סדנת קינוחי שוקולד
טלי מחלב
מגישת טלוויזיה, מרצה ומאמנת לאורח חיים בריא, מנחת סדנאות בארץ ובחו"ל ובעלת האתר נייצ'ר טלי. צילום: סיון פרג'
לא פעם תהיתם האם אפשר לנהל אורח חיים בריא ולהמשיך לאכול שוקולד? מדי יום אתם מנהלים דיאלוג פנימי בין הרצון לאכול בריא לבין התשוקה למשהו מתוק? מסתבר שזה אפשרי! בסדנה מלאת תשוקה, טעם והנאה, נכיר מקרוב את עולם הקולינריה המתוקה, ללא סוכר מעובד, ללא גלוטן ועל בסיס חומרי גלם טבעיים ופשוטים. נכיר מקרוב את עולמו המופלא של פרי הקקאו, את ההיסטוריה מאחוריו ואת סגולותיו הרבות. נכיר את הממתיקים הטבעיים העדיפים לשימוש במטבח הבריא ונלמד מהי טכניקת העבודה איתם. נפגוש את השומנים החיוניים לשימוש ונלמד כיצד לשלבם בקינוחים חמים או קרים. נלמד להכין: משקה קקאו עוצמתי, עוגת בראוניז סופרפודס ללא אפייה ושוקולד קראצ' מריר. כל חומרי הגלם בסדנה הינם טבעוניים, רואו, ללא גלוטן וללא סוכר מעובד.
12:30 - 13:00
הפסקה - דוכני בריאות
13:00 - 14:30
איך לשמור על מוח בריא?
אופיר פוגל
נטורופת, מטפל, חוקר, מרצה וסופר. חוקר אריכות חיים בריאה והשפעת תזונה על המוח, בי"ח אסף הרופא
כולנו רוצים לשמור על מוח צלול ותפקודים קוגניטיביים טובים במהלך השנים, ואולי אף לשפרם. בשונה מהעבר, אנו יודעים כיום שבכל גיל יש למוח אפשרות להתפתח ולייצר יכולות חדשות. בהרצאה נסקור את עיקר הגורמים שעלולים לפגוע בתפקוד המוח אשר נתונים לשליטתנו. ההרצאה תתמקד בעיקר בבעיות זיכרון, דרדור קוגניטיבי תלוי גיל, דמנציה ואלצהיימר. נעמיק בהבנת עקרונות התזונה החשובים, תוספי תזונה יעילים (ומסוכנים), ומזונות מיוחדים שעשויים לשפר תפקוד קוגניטיבי.
14:30
סיום האירוע

מארגן האירוע


בן יקיר, מנכ"ל פורטל התזונה Eatwell

כנס "אוכלים בריא" מהווה ציון דרך חשוב בהגשמת חזון הבריאות של פורטל התזונה הבריאה Eatwell שנסמך על חזונו של היפוקרטס: "יהיו מזונותיך תרופותיך ותרופותיך מזונותיך". חזון זה מבטא את רוחה של הרפואה המונעת, שהיא הרפואה האמיתית, גם על דעתם של רופאים רבים, כאשר תזונה נכונה מהווה בה נדבך מרכזי, בצד פעילות גופנית, הורדת מתחים וניקוי רעלים. כנסי "אוכלים בריא" נועדו לעזור לנו להסתכל על התזונה שלנו בצורה שונה משהורגלנו. מאז ילדותנו הורגלנו להתייחס למזון כספק של אנרגיה לגוף או תשוקות לנפש. ב"אוכלים בריא" נלמד שעלינו להתייחס אליו גם כתרופה חיונית לגוף בריא ולנפש בריאה. לאחר 10 כנסים קודמים של "אוכלים בריא" באזור המרכז ואלפי משתתפים מרוצים, אנו שמחים ונרגשים לשתף פעולה עם קניון עזריאלי מודיעין ועיריית מודיעין - מחלקת קידום בריאות -במטרה להביא אליכם ידע עדכני, אמין ונטול אינטרסים של חברות מסחריות. במתחם האולם יתקיים מתחם דוכני בריאות עשיר בהפנינג צבעוני, טעים וכמובן- בריא.

  • דמי טיפול להזמנה טלפונית | ללא דמי טיפול בהזמנה אינטרנטית 10
  • 10 דמי ביטול הזמנה
  • לא ניתן לבטל כרטיסים 48 שעות לפני האירוע
  • המקומות באולם אינם מסומנים

רכישת כרטיסים

המקומות באולם אינם מסומנים

ניתן להזמין גם בטלפון במספר 03-9533919

עמלת טיפול טלפונית 10 ₪
דמי ביטול הזמנה- 10 ₪ עד 48 שעות ממועד הכנס

מפת הגעה

קניון עזריאלי מודיעין

לרכישת כרטיסים טלפונית
עמלת רכישה בגובה 10 ש"ח להזמנה

03-9533919